Publikacje i Artykuły

Koniecznie pamiętaj o tym przed urlopem

Drobiazgowe rozplanowanie kilku najważniejszych spraw przed wyjazdem na wczasy dam nam gwarancję udanej i beztroskiej podróży. Właśnie dlatego czytamy jakie recenzje ma motel do którego się udajemy, czy przewoźnik jest warty zaufania, a także przygotowujemy listę bagażu do zabrania. Notorycznie jednak zapominamy o rzeczach które będą pozostawione w Polsce.

O ile z domem sprawa jest dosyć prosta, ponieważ wystarczy zamontować dobre jakości alarm zintegrowany z monitoringiem lub po prostu poprosić osoby z sąsiedztwa o doglądanie, to gorzej jest z samochodem. Tym bardziej kiedy na lotnisko podróżujemy własnym pojazdem – powstaje kłopot z bezpiecznym jego parkowaniem. Dlatego dobrze jest wybrać parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego oferujący odpowiednio wysoką jakość usług.

POLECAMY: Parkingi lotnisko Okęcie – szybko rezerwuj miejsce na parkingu w pobliżu lotniska

Co wyróżnia dobry parking strzeżony niedaleko lotniska?

Zastanówmy się czym powinien się cechować dobry parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego? Najistotniejsze by gwarantował bezpieczeństwo zaparkowanego na nim samochodu – bez żadnych wątpliwości jest to sprawa najbardziej pożądana. Właśnie dlatego powinien posiadać solidne ogrodzenie, odpowiednio doświetlony plac z systemem monitorującym oraz być dozorowany przez całą dobę. Na pewno korzystnie jest jeśli parking będzie posiadał wykupioną polisę ubezpieczeniową w jednym z renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych – pomimo że szefowie parkingów bardzo dbają o wysoką jakość usług, to los pisze czasami niezwykle niespodziewane scenariusze.

Wygoda to sprawa równie ważna, bo najprawdopodobniej każdy miałby ochotę aby podróż przebiegała miło od samego początku. W tej materii istotne są dwa elementy oferty: przewóz na lotnisko czystym busem i przynajmniej niewielka poczekalnia, ponieważ może się zdarzyć, że w miesiącach wakacyjnych ruch będzie na tyle duży, że na transport z parkingu na lotnisko będziemy zmuszeni poczekać parę minut.

Na rynku parkingów znajdujących się w pobliżu portów lotniczych znajdziemy sporo propozycji w bardzo zbliżonych cenach, dlatego możemy wybierać te które oferują usługę najwyższej jakości, ponieważ zazwyczaj cena nie będzie odbiegała znacząco od konkurencji. Warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem i nie martwić się podczas urlopu o samochód pozostawiony w kraju.