Publikacje i Artykuły

Fotolustro – świetna atrakcja na każdą uroczystość

Fotolustro to ciekawa atrakcja, która idealnie sprawdza się na imprezach takich jak na przykład ślub czy pierwsza komunia. To urządzenie, które składa się z 65 calowego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, pozwalające na wykonywanie fotografii typu selfie. Zainstalowane animacje oraz szablony powodują, że świetna zabawa z wykorzystaniem magicznego lustra prawie nigdy się nie nudzi. Najczęściej ma wbudowaną drukarkę, z wykorzystaniem której zdjęcia można wydrukować od razu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na zapisanie ich chociażby na pamięci USB.

PROMOCJA: Magiczne Lustro Opolskie

Firmy wykonują usługi z wykorzystaniem fotolustra zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią śmiesznych przebrań co powoduje, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych doświadczeń wynika, że podczas korzystania z magicznego lustra świetnie bawią się tak młodsi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza uroczystościami rodzinnymi fotolustro idealnie sprawdza się na eventach firmowych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

W ofercie firmy Weselne Atrakcje znajdą Państwo magiczne lustro w bardzo korzystnej cenie, a ponadto atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę ciężkiego dymu, maszynę do puszczania baniek mydlanych oraz sporo innych interesujących rozwiązań. Doświadczona obsługa zagwarantuje pomoc w trakcie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje fotolustro będzie mógł z łatwością skorzystać każdy uczestnik imprezy.